fbpx

O WYDARZENIU

Plus Size Fashion Days Poland

Skąd pomysł na wydarzenie?

Pomysł na wydarzenie zrodził się podczas organizowanego przez nas Festiwalu Kolej na Kobiety w ramach, którego w 2019 roku stworzyliśmy pokaz mody dedykowany kobietom plus size. Pozytywny przyjęcie pokazu zainspirowało nas do organizacji nowego wydarzenia, którego na rynku krajowym jeszcze nie było – Plus Size Fashion Days Poland!

Mieliśmy jeden cel – stworzyć wydarzenie, które będzie mogło być miejscem do spotkań twórców branży plus size (marek, producentów, projektantów, blogerów i influencerów) z ich klientami. Wydarzenie, gdzie również my – organizatory będziemy mogli spełniać się zawodowo i robić to, co lubimy i kochamy najbardziej.

O tym, że był to dobry wybór przekonaliśmy się bardzo szybko. Zainteresowanie Plus Size Fashion Days Poland przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, co tylko umocniło nas w naszych decyzjach. Oczywiście, nie wszystko mogło być takie różowe (jak kolory w naszym logo). Po drodze spotykaliśmy się z różnymi problemami oraz przeciwnościami. Jednak chęć działania, pasja i ogrom wsparcia, które otrzymaliśmy, motywowały do dalszego działania, o czym można było przekonać się w listopadowy weekend 2019 roku w Łowiczu podczas inauguracji pierwszej edycji. Już wtedy wiedzieliśmy, że udało nam się stworzyć coś wyjątkowego – pierwsze w Polsce święto plus size.

Zobacz, jak powstawała I edycja

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera!